Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

19.12.2020 :: 58. NOCNA JAZDA KONKURSOWA 2020

 

„Leśny Dziad” szuka nowego właściciela!


Zapraszamy na 58. edycję, rozgrywanej od 1962 roku „Nocnej Jazdy Konkursowej”. Jest to rajd bardzo wyjątkowy, przeznaczony przede wszystkim dla amatorów, organizowany przez zawodników, którzy wygrali poprzednią edycję. Nagrodą główną (oprócz pucharów) jest przechodnia drewniana rzeźba „Leśnego Dziada”, na której widnieją nazwiska dotychczasowych zwycięzców.

„Nocka” jest rajdem wyścigowo-turystycznym, podzielonym na 2 etapy. Na etap wyścigowy składa się 5 prób sprawnościowych, które załogi przejeżdżają na czas. Etap turystyczny to nic innego jak podchody samochodami po Poznaniu i okolicach. Załogi mają za zadanie znaleźć rozmieszczone na trasie punkty kontroli przejazdu oraz odpowiedzieć na przygotowane przez organizatora pytania.

Jak co roku „Nocka” wspiera akcję charytatywną za pośrednictwem portalu SiePomaga. Podczas tegorocznej edycji rajdu zbieramy środki na leczenie Zosi Szustakowskiej, która zmaga się z dysplazją stawu biodrowego. Więcej nt. Zosi i jej walki z chorobą znajdziecie tutaj >> https://www.facebook.com/CFD-Zosia-nie-da-si%C4%99-107116240834315. Spośród załóg, które wpłacą dowolny datek na ten cel, zostaną rozlosowane 3 bony o wartości 100 zł ufundowane przez restaurację „Południe na wynos”.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie zapraszamy do przeczytania regulaminu, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje związane z rajdem, tj. m. in. kwestie zgłoszeń, udziału w zbiórce charytatywnej oraz ogólne zasady obowiązujące uczestników rajdu. Ze względu na sytuację epidemiczną wprowadziliśmy kilka nowych zasad i ograniczeń, m.in.:

  • ustalono limit załóg na 60 i ogranicza się ich skład do 2 osób (kierowca + pilot);
  • każdy uczestnik chcący wziąć udział w imprezie musi złożyć oświadczenie o stanie zdrowia, zawarte w regulaminie oraz poddać się bezdotykowemu pomiarowi temperatury przy wjeździe na teren Toru Poznań;
  • odprawa dla uczestników odbędzie się w formie on-line. Film z odprawą zostanie opublikowany w dzień rajdu na kanale Youtube „Nocna Jazda Konkursowa” tutaj >> https://www.youtube.com/channel/UC1J-IfoATHuPt5kZS06Gb4g/videos.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia mediów społecznościowych „Nocki”, na których znaleźć można więcej informacji na temat rajdu. Wszelkie pytania można kierować poprzez fanpage na Facebooku tutaj >> https://www.facebook.com/Rajd-Nocna-Jazda-Konkursowa-148834941819408 lub pod adresem email rajd.nocka@gmail.com.

 ZAPRASZAMY!

 

REGULAMIN RAMOWY IMPREZY
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
OŚWIADCZENIE COVID-19 

Najchętniej czytane

2019-07-22
KIEROWCY PRZEKROCZYLI PÓŁMETEK RYWALIZACJI!
2020-08-30
47. POZNAŃSKI MIĘDZYNARODOWY RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH
2019-09-08
FINISZ WYŚCIGOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI NA TORZE POZNAŃ
2019-12-18
AUTOMOBILKLUB WIELKOPOLSKI DLA WOŚP
2020-02-24
WIELKOPOLANKI ZA KÓŁKIEM