Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

WIELKOPOLANKI ZA KÓŁKIEM

Jest w roku jeden taki dzień. Dzień, w którym myśli mężczyzn w sposób szczególny kierują się w stronę Pań.

Członkowie Automobilklubu Wielkopolski skupieni w sekcji turystyki motorowej, jak co roku, o tej porze przygotowują specjalnie dla pań "mających odrobinę benzyny we krwi" (nie tylko swoich klubowych koleżanek), rajd turystyczno-nawigacyjny pn. WIELKOPOLANKI ZA KÓŁKIEM. Rajd ten ma już swoją bogatą historię i długą listę uczestniczek dotychczasowych edycji.

Dokładnie 8 marca br., w niedzielę, na Tor Poznań zjadą barwnie udekorowane samochody, a w nich piękne, wyłącznie kobiece załogi – uczestniczki Rajdu.

Przed nimi do pokonania dwa odcinki turystyczno-nawigacyjne po okolicznych gminach powiatu poznańskiego. Odcinki, może nie trudne, ale wymagające od załóg skupienia, trochę wiedzy ogólnej i oczywiście tego czego nigdy za wiele – UŚMIECHU I HUMORU.

To jest podstawa tej całodziennej imprezy dla Pań i TYLKO Pań! Na Torze Poznań, bez wiedzy i nadzoru mężów, czy partnerów, będą mogły „katować” na próbach SZ swoje „cztery kółka”.

Panie będą rywalizować nie tylko na trasie rajdu, ale również podczas prób zręcznościowych będą sprawdzać, która ma celniejsze oko, a która pewniejszą rękę. Będą mogły wykazać się zręcznością w symulatorach, poznają sposoby posługiwania się BIG machinami, a w przerwach... wypełnią testy ze znajomości przepisów drogowych i popatrzą na pokaz technik ratownictwa drogowego.

Całość w oczekiwaniu na wyniki dopełni oczywiście posiłek rajdowy i część artystyczna.

Rajd współfinansowany jest ze środków Powiatu Poznańskiego. Dzięki hojności naszych partnerów, nie zabraknie pucharów dla zwyciężczyń, nagród głównych - samochodów z pełnym bakiem na weekend, voucherów na Tor Poznań Track Day, czy też nagród pocieszenia dla uczestniczek Rajdu.

Mamy nadzieję, że ta, jak poprzednie edycje imprezy pozostawi uczestniczkom miłe wspomnienia z tak wyjątkowego DNIA KOBIET.

       Do zobaczenia!
zaprasza Komandor Rajdu...

 

LISTA ZGŁOSZEŃ (aktualizacja 06.03.2020)

KOMUNIKAT NR 1

JAK DOJECHAĆ NA METĘ

PRÓBY SZ

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (.pdf)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (.doc)

Więcej informacji na profilu "Wielkopolanek Za Kółkiem" na FACEBOOKu

 SPONSORZY I PARTNERZY

        

 

 

 

Najchętniej czytane

2020-08-30
47. POZNAŃSKI MIĘDZYNARODOWY RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH
2020-11-27
AKADEMIA TORU POZNAŃ
2020-02-24
WIELKOPOLANKI ZA KÓŁKIEM
2019-12-18
AUTOMOBILKLUB WIELKOPOLSKI DLA WOŚP
2021-02-13
WIELKOPOLANKI ZA KÓŁKIEM