Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Komunikaty

  

Działanie biur administracji Klubu - informacje organizacyjne
 
Szanowni Państwo,
w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 i co za tym idzie wprowadzeniem w dniu 10.10.2020 r. na terenie kraju ŻÓŁTEJ STREFY, Automobilklub Wielkopolski informuje, że:
  • osoby dokonujące wizyt w biurach Klubu zobowiązane są bezwzględnie do zakrywania nosa i ust!
  • do odwołania sekretariat Klubu (przy ul. Towarowej) czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-12:00.
  • wyłączona zostaje (do odwołania) możliwość osobistego kontaktu z działem księgowości - kontakt wyłącznie telefoniczny: +48 61 853 61 03, +48 665 949 504!

Ponadto informujemy, że do odwołania punkt kasowy (mieszczący się w siedzibie Klubu przy ul. Towarowej) czynny będzie WYŁĄCZNIE we wtorki w godz. 09:00-13:00 i czwartki w godz. 12:00-16:00.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy o ograniczenie wizyt osobistych w Klubie wyłącznie do spraw niezbędnych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 61 853 61 03, +48 665 799 895 lub drogą elektronicznąsekretariat@aw.poznan.pl.

 

 Apel do Seniorów


Drodzy Seniorzy,

w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apelujemy, abyście w tym szczególnym czasie:
      ♦ ograniczyli liczbę wyjść do niezbędnego minimum,
      ♦ unikali kontaktu z osobami potencjalnie narażonymi na zachorowania, jak i borykającymi się z infekcjami,
      ♦ dbali o higienę i zdrową dietę.

UWAGA! 
Policja ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników sanepidu, chcących rzekomo odkazić mieszkanie, a w rzeczywistości okradającymi domowników - sanepid, ani żadna inna instytucja nie prowadzi tego rodzaju działań. Bądźcie czujni i ostrożni!

  

 Zebrania Struktur klubowych
  • Komisja Pojazdów Zabytkowych  >>  03.12.2020 r. (tj. czwartek), godz. 18:00, Tor Poznań.  ODWOŁANE !
  • Koło Seniorów >> 07.12.2020 r. (tj. poniedziałek),  - ODWOŁANE !

 

Wyjazd "Miasta Hanzeatyckie - Niemcy"


Automobilklub Wielkopolski uprzejmie informuje, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną wyjazd szkoleniowo-turystyczny pn. „Miasta Hanzeatyckie – Niemcy”, zaplanowany na 08-14.06.2020 r. zostaje odwołany.

Dokonane dotychczas wpłaty zostaną Państwu zwrócone.

 KOMUNIKAT

 Zarządzenie Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych


W związku z zarządzeniem Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych do kas, informujemy, że od dnia dzisiejszego wszystkie wpłaty od osób fizycznych z tytułów takich jak np.: licencje, wpisowe itp. ZO PZM w Poznaniu przyjmować będzie tylko za pośrednictwem banku lub przekazu pocztowego z uwzględnieniem odpowiedniego opisu umożliwiającego identyfikację wpłaty (kto wpłaca i za co). Od powyższej decyzji nie ma wyjątków. Treść zarządzenia