Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Komunikaty

  

Biura administracji Klubu wznawiają działalność
 
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że biura Automobilklubu Wielkopolski (zarówno przy ul. Towarowej, jak i przy ul. Wyścigowej), wznowiły swoją działalność i czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00.
Z uwagi na trwający sytuację epidemiczną i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy jednak o ograniczenie wizyt osobistych w Klubie wyłącznie do spraw niezbędnych.
W miarę możliwości zachęcamy do
kontaktu telefonicznego: +48 61 853 61 03, +48 665 799 895 lub drogą elektronicznąsekretariat@aw.poznan.pl.


Automobilklub Wielkopolski zawiesza organizację imprez


Przychylając się do apelu Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Motorowego, w związku z trwającą sytuacją epidemiczną Automobilklub Wielkopolski zmuszony jest odstąpić od organizacji wydarzeń sportowych i turystycznych.

Na bieżąco aktualizowany kalendarz imprez klubowych dostępny jest tutaj

 

 Apel do Seniorów


Drodzy Seniorzy,

w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apelujemy, abyście w tym szczególnym czasie:
      ♦ ograniczyli liczbę wyjść do niezbędnego minimum,
      ♦ unikali kontaktu z osobami potencjalnie narażonymi na zachorowania, jak i borykającymi się z infekcjami,
      ♦ dbali o higienę i zdrową dietę.

UWAGA! 
Policja ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników sanepidu, chcących rzekomo odkazić mieszkanie, a w rzeczywistości okradającymi domowników - sanepid, ani żadna inna instytucja nie prowadzi tego rodzaju działań. Bądźcie czujni i ostrożni!

  

 Zebrania Struktur klubowych
  •  Komisja Sportu Popularnego i Turystyki >>  17.09.2020 r. (tj. czwartek), godz. 18:00, Tor Poznań. 
  • Komisja Pojazdów Zabytkowych  >>  01.10.2020 r. (tj. czwartek), godz. 18:00, Tor Poznań. 
  • Koło Seniorów  >>  05.10.2020 r. (tj. poniedziałek), godz. 16:30, sala konferencyjna ("Delta"). 

 

Wyjazd "Miasta Hanzeatyckie - Niemcy"


Automobilklub Wielkopolski uprzejmie informuje, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną wyjazd szkoleniowo-turystyczny pn. „Miasta Hanzeatyckie – Niemcy”, zaplanowany na 08-14.06.2020 r. zostaje odwołany.

Dokonane dotychczas wpłaty zostaną Państwu zwrócone.

 KOMUNIKAT

 Zarządzenie Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych


W związku z zarządzeniem Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych do kas, informujemy, że od dnia dzisiejszego wszystkie wpłaty od osób fizycznych z tytułów takich jak np.: licencje, wpisowe itp. ZO PZM w Poznaniu przyjmować będzie tylko za pośrednictwem banku lub przekazu pocztowego z uwzględnieniem odpowiedniego opisu umożliwiającego identyfikację wpłaty (kto wpłaca i za co). Od powyższej decyzji nie ma wyjątków. Treść zarządzenia