Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Aktualności

3. BIEG OGNIA I WODY NA TORZE POZNAŃ
Przy zachowaniu obowiązujących obostrzeń pandemicznych blisko 220 biegaczy wystartowało 17.10.2020 r., w 3. edycji biegu Ognia i Wody.
Czytaj więcej
DZIAŁALNOŚĆ KLUBOWEJ PORADNI KIEROWCÓW I POSZKODOWANYCH W WYPADKACH KOMUNIKACYJNYCH
Czytaj więcej
PODZIĘKOWANIE
Sezon wyścigowy 2020 na Torze Poznań zakończony!
Czytaj więcej
31.10.2020 :: 4. KRYTERIUM SUPEROES 2020
Ruszyły zapisy na 4. Kryterium SuperOES 2020!
Czytaj więcej
DZIAŁANIE BIUR ADMINISTRACJI KLUBU
   
Czytaj więcej
24.10.2020 :: XVII TURYSTYCZNY SAMOCHODOWY RAJD "W CIEMNO" ODWOŁANY!
Ze względu na wprowadzenie na terenie powiatu poznańskiego "czerwonej strefy" oraz dla bezpieczeństwa załóg i organizatorów, kierownictwo rajdu, podjęło decyzję o odwołaniu XVII RAJDU W CIEMNO.
Czytaj więcej
ZOSTAŃ KRWIODAWCĄ! - ZOSTAŃ BOHATEREM!
Dramatycznie maleją zapasy krwi. Nie da się ich uzupełnić bez Twojej pomocy, więc nie bądź obojętny, bo Twoja krew może uratować czyjeś życie!
Czytaj więcej
23-25.10.2020 :: RETRO MOTOR SHOW 2020 ODWOŁANE!
Ze względu na sytuację epidemiczną wywołaną rozprzestrzenianiem koronawirusa i co za tym idzie objęcie miasta Poznania czerwoną strefą, zaplanowane na 23-25.10.2020 targi Retro Motor Show 2020 zostały odwołane. Impreza powróci ponownie do kalendarza Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2021 roku.
Czytaj więcej
18.10.2020 :: POGOŃ ZA LISEM - ODWOŁANA!
Informujemy, że tegoroczna "Pogoń za Lisem" z powodu zbyt niskiej frekwencji, zapewne wynikającej z obecnej sytuacji epidemicznej, nie odbędzie się. Jeśli warunki na to pozwolą to zapraszamy na "łowy" na początku przyszłego roku.
Czytaj więcej
11.10.2020 :: TIME ATTACK POLAND
Time Attack Poland (TAP) to najszybsza amatorska liga wyścigowa w Polsce. Liczy się tu najlepszy czas okrążenia, podobnie jak podczas sesji kwalifikacyjnych w tradycyjnych wyścigach.
Czytaj więcej
DESZCZOWY FINISZ MISTRZOSTW POLSKI W WYŚCIGACH SAMOCHODOWYCH
Deszczowa aura towarzyszyła kierowcom podczas ostatniej rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, jaka odbyła się na Torze Poznań Automobilklubu Wielkopolski, w dniach 9-10 października br. Tym razem zawodnicy zmagali się nie tylko z rywalami, ale też z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
Czytaj więcej
YOUNGTIMER PARTY 2020
W dniu 3.10.2020 po prawie rocznej przerwie na Torze "Poznań" odbyła się impreza Youngtimer Party 2020. Zapewne tak długi czas od poprzedniej imprezy oraz słoneczna aura przyczyniły się do rekordowej frekwencji. W zawodach wzięło udział 60 kierowców.
Czytaj więcej
EMOCJONUJĄCA RUNDA ROTAX MAX CHALLENGE POLAND NA TORZE POZNAŃ!
Ponad 80 zawodników sportu kartingowego stanęło do rywalizacji podczas 2. rundy ROTAX Max Challenge Poland, rozegranej w dniach 02-04.10.2020 r. na Torze Poznań.
Czytaj więcej
HAPPEANING Z OKAZJI ROAD SAFETY DAYS!
Automobilklub Wielkopolski włączył się w obchody Europejskiego Tygodnia Mobilności
Czytaj więcej
ROZTRZYGNIĘCIA WYŚCIGOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTWA POLSKI CORAZ BLIŻEJ
5. i 6. runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, jaka odbyła się na Torze Poznań Automobilklubu Wielkopolski w dniach 18-20 września br., przybliżyła kierowców do ostatecznych rozstrzygnięć tego sezonu. Zawody były wyjątkowo emocjonujące, toczyły się przy dobrej pogodzie, a kierowcy mogli wykazać się sporymi umiejętnościami.
Czytaj więcej
47. POZNAŃSKI MIĘDZYNARODOWY RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH
Automobilklub Wielkopolski w dniach 10-13.09.2020 r. już po raz 47. był organizatorem Poznańskiego Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Bazą tegorocznej edycji, tego najstarszego rajdu pojazdów zabytkowych w Polsce, był Hotel „Leobus” w Grodzisku Wielkopolskim. W rajdzie udział wzięło 49 załóg z różnych regionów Polski oraz z Niemiec i Litwy. Wiele emocji dostarczył rozegrany na Torze "Poznań" 16. Memoriał im. H. Rucińskiego.
Czytaj więcej
PO RAZ KOLEJNY DUATHLON I BIEG FORMUŁA 1 NA TORZE POZNAŃ!
Czytaj więcej
PÓŁFINAŁ KONKURSU NAJBEZPIECZNIEJSZY MŁODY KIEROWCA 2020 NA TORZE POZNAŃ!
W niedzielę 30.08.2020 r., na Torze Poznań odbył się zorganizowany przez Polski Związek Motorowy krajowy półfinał konkursu „FIA Region I International Best Young Driver 2020”.
Czytaj więcej
TO BYŁA EMOCJONUJĄCA RUNDA WYŚCIGÓW SAMOCHODOWYCH NA TORZE POZNAŃ!
Rumieńców nabiera tegoroczna rywalizacja w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na Torze Poznań Automobilklubu Wielkopolski, przez dwa dni 28 i 29 sierpnia, toczyła się interesująca walka o kolejne punkty do klasyfikacji sezonu w 3. i 4. rundzie WSMP, 5. i 6. rundzie Mistrzostw Polski 318 IS Cup PL, 3. i 4. rundzie Mistrzostw Polski OMM Super S Cup oraz 2. rundzie Mistrzostw Polski Endurance.
Czytaj więcej
CODZIENNY POZNAŃ O AUTOMOBILKLUBIE WIELKOPOLSKI W ROZMOWIE Z PREZESEM BARTOSZEM BIELIŃSKIM
Czytaj więcej