09.12.2015 - NOCKA 2017

 
LISTA ZGŁOSZEŃ
REGULAMIN KARTA ZGŁOSZEŃ
NOCKA 2017

Kto na DZIADA chrapę ma?
Kto RAJD wygrać radę da?
Kto PRÓB pokona wiraże?
Kto na TRASIE się wykaże?
DZIAD się ciągle dopytuje,
KTO dla niego miejsce szykuje?

Chcesz wziąć udział w legendarnym rajdzie dla amatorów i ciekawie spędzić grudniową noc?

Każdy może wygrać tą wyjątkową imprezę!
Wystarczy: jakiekolwiek auto, zwykłe prawo jazdy i zgrany kompan na fotelu pasażera.

Możecie wygrać: cenne nagrody, rzeźbę LEŚNEGO DZIADA, który będzie gościł u zwycięzców przez okrągły rok, miejsce na własne nazwisko na rzeźbie DZIADA obok sław motosportu oraz pamiątkowe puchary.

Już 9 grudnia 2017, w sobotę, zapraszamy na jakże wyjątkową, ponownie jubileuszową, 55. Nocną Jazdę Konkursową!
 


AKCJA CHARYTATYWNA (300 bonusowych pkt. karnych)

Niepisaną tradycja Nocki stała się towarzysząca jej akcja charytatywna. Każdego roku staramy się pomóc jednemu z dzieci doświadczonych przez los. Myślę, że te działania dają dzieciom choć drobny uśmiech. Każdy kto wspiera, może liczyć na bonusy w punktacji rajdu co się przekłada wprost na klasyfikację :)
Chciałbym, aby tym razem ta akcja była czymś więcej.
A JEST POWÓD!
Tym razem na pomysł celu zbiórki wpadł jeden z nas, z rajdowców, z członków AW, który był na ostatniej NOCCE i na pewno będzie na tegorocznej, jeden z najmłodszych, Radek Patan!
Radek też jest chory, ale bardzo chciałby pomóc swemu koledze, przyjacielowi, Miłoszowi. Miłosz ma 9 lat i boryka się z chorobą. Dla Radka to bardzo ambicjonalne. Każda wpłata sprawi obu chłopkom ogromną radość, co sami będziecie mogli zobaczyć na starcie NOCKI 2017!
Mnie ten wyjątkowy gest i pomysł małego Radka bardzo poruszył, dlatego postanowiłem, że każdej załodze za wpłatę charytatywną na rzecz Miłosza, zredukujemy punkty karne nie o 100 jak zazwyczaj, nie 200, ale aż o 300 bonusowych punktów karnych w generalce. To będzie miało ogromne znaczenie!
Poniżej krótka historia Miłosza:
Miłosz to przyjaciel Radka. Razem jeżdżą na turnusy rehabilitacyjne i specjalne obozy sportowe. Miłosz ma przepuklinę oponowo rdzeniową, ale na też marzenia. Kocha piłkę nożną. Aby w nią grać, a nawet zwyczajnie chodzić potrzebuje ortez. Ortezy kosztują 6 tysięcy złotych i trzeba je zmieniać co pół roku. Radek chce pomóc swojemu przyjacielowi i latem zagrać z nim mecz. Pomożecie?
Link do wpłat i więcej info o Miłoszu
https://dzieciom.pl/podopieczni/8446#
https://docs.google.com/…/124ZV7Obqbsnhnjb4rJAkihOTiI…/edit
Sam właśnie zrealizowałem pierwszą rajdową wpłatę!!!
6 tysięcy możemy nam się nie udać uzbierać, ale dajcie z siebie wszystko! Jako dowód wpłaty do rajdowego bonusu punktowego proszę o dowód wpłaty lub zrzut ekranu z tytułem przelewu:
 NJK 2017  imię i nazwisko kierowcy
na e-mail: fraytag@gmail.com
Komandor - Hubert Piątek

Więcej informacji znajdziecie na FB Nocki