Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Komunikaty

 

DZIAŁANIE BIUR ADMINISTRACJI KLUBU - informacje organizacyjne

 
Szanowni Państwo,
w związku z trwającą pandemią koronawirusa uprzejmie informujemy, że
do odwołania wyłączona zostaje możliwość osobistego kontaktu z działem księgowości;
kontakt wyłącznie telefoniczny: +48 61 853 61 03, +48 665 949 504
  
W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy o ograniczenie wizyt osobistych w Klubie wyłącznie do spraw niezbędnych.
Osoby dokonujące wizyt w biurach Klubu zobowiązane są bezwzględnie do zakrywania nosa i ust!
W miarę możliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 61 853 61 03, +48 665 799 895 lub drogą elektronicznąsekretariat@aw.poznan.pl.

  


Drodzy Seniorzy!

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apelujemy, abyście w tym szczególnym czasie:

  • ograniczyli liczbę wyjść do niezbędnego minimum,
  • unikali kontaktu z osobami potencjalnie narażonymi na zachorowania, jak i borykającymi się z infekcjami,
  • dbali o higienę i zdrową dietę.

UWAGA! 
Policja ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników sanepidu, chcących rzekomo odkazić mieszkanie, a w rzeczywistości okradającymi domowników - sanepid, ani żadna inna instytucja nie prowadzi tego rodzaju działań. Bądźcie czujni i ostrożni!

  Zarządzenie Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych

W związku z zarządzeniem Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych do kas, informujemy, że od dnia dzisiejszego wszystkie wpłaty od osób fizycznych z tytułów takich jak np.: licencje, wpisowe itp. ZO PZM w Poznaniu przyjmować będzie tylko za pośrednictwem banku lub przekazu pocztowego z uwzględnieniem odpowiedniego opisu umożliwiającego identyfikację wpłaty (kto wpłaca i za co). Od powyższej decyzji nie ma wyjątków. Treść zarządzenia