KIERMASZ CZĘŚCI

ul. Wyścigowa 1, 62-081 Przeźmierowo, tel. 61 868-10-29, email: kiermasz@aw.poznan.pl
 
Biuro Kiermaszu Części czynne:
w poniedziałki wtorki, środy i piątki
od godz. 7.00 do 15.00
natomiast w dni handlowe
od godz. 5.30 do 13.00

DOJAZD


KOMUNIKAT NR 1
Informujemy, iż zgodnie z "Ustawą z dnia 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedzielę i święta oraz w niektóre inne dni", Kiermasz Części w miesiącu marcu 2018 r. będzie czynny w dniach:
 
CZWARTKI SOBOTY NIEDZIELE
1 marca - czwartek
8 marca - czwartek
15 marca - czwartek
22 marca - czwartek
29 marca - czwartek
10 marca - sobota
17 marca - sobota
4 marca - niedziela
25 marca - niedziela


Kiermasz zlokalizowany jest w Przeźmierowie w bezpośrednim sąsiedztwie Giełdy Samochodowej i Toru Samochodowego Poznań. Udostępniony jest dla handlujących i kupujących w czwartki oraz niedziele w godzinach od 5.30 do 14.00.

Prowadzona działalność handlowa to głównie części i akcesoria samochodowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Oprócz działalności handlowej detalicznej w każdy czwartek w godzinach od 5.30 do 13.00 prowadzona jest sprzedaż hurtowa (dla firm, warsztatów itp.) w wydzielonej części Kiermaszu.

Kiermasz posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę w postaci punktów gastronomicznych, W.C. radiowęzła przyjmującego ogłoszenia kupna-sprzedaży. Teren Kiermaszu chroniony jest przez system monitoringu i patrole firmy ochroniarskiej. Dla klientów udostępniony jest parking strzeżony na 350 miejsc jak również parking ogrodzony nie strzeżony na 650 miejsc.

Sprzedaż artykułów na terenie Kiermaszu możliwa jest przez podmioty gospodarcze posiadające prawem przewidziane dokumenty wymienione w Regulaminie funkcjonowania Kiermaszu.
Kupujący artykuły ma obowiązek posiadania dowodu zakupu (Art.3. pkt.3.7 Regulaminu Kiermaszu). Jest on niezbędny w przypadku ewentualnego zgłaszania reklamacji zakupionego towaru.
 

ZAPRASZAMY

DOJAZD


Wyświetl większą mapę