SPORT MOTOCYKLOWY - AKTUALNOŚCI
 
MOTOCYKLE SPEED-DAY MOTOPOPOŁUDNIE
 
     


16-17.07.2016 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM oraz FIM Europe po raz drugi z rzędu wybrały Polskę i Automobilklub Wielkopolski na organizatora rund Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w Supermoto!
W dniach 16-17 lipca 2016r. Tor „Poznań” stanie się areną światowych zawodów supermoto.

 

WIĘCEJ


21-22.05.2016 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE

Automobilklub Wielkopolski zorganizował w dniach 21-22.05.2016 r. I i II rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. W zawodach udział wzięło blisko 100 motocyklistów.

 

WIĘCEJ


SPEED DAY 2016

Jest to jedyna w Polsce tego typu impreza, w trakcie której uczestnicy ćwiczą umiejętności szybkiej jazdy na bezpiecznym, homologowanym przez Europejską Federację Motocyklową UEM obiekcie ze stałym wsparciem wykwalifikowanych instruktorów, byłych i aktualnych Mistrzów Sportu Motocyklowego. Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału na stronie: www.speedday.pl. Zapraszamy do zapisów!

 

WIĘCEJ


MOTOPOPOŁUDNIE 2016

Moto Popoludnia skierowane są zarówno dla zawodników jak i amatorów. Jazdy odbywają się z podziałem na grupy, w zależności od stopnia zaawansowania. Norma głośności wynosi 98 dB. Maksymalna liczba uczestników 120 osób/dzień.
Aby wziąć udział w jazdach należy posiadać odpowiednią licencję lub Moto Kartę AW (wydaną nie później niż w 2014 roku).

 

WIĘCEJ