SPORT MOTOCYKLOWY - AKTUALNOŚCI

WYŚCIGI:

MOTOCYKLE SKUTERY SUPERMOTO
JAZDY PO TORZE:
DZIEŃMOTOCYKLA SPEED-DAY MOTOPOPOŁUDNIE


9-10.05.2015 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE

Automobilklub Wielkopolski zaprasza w dniach 9-10.05.2015 r. na Tor "Poznań" na I i II Rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

 

WIĘCEJ


06-07.06.2015 GRAND PRIX OF POLAND SUPERMOTO WORLD CHAMPIONSHIP

W dniach 11-12 kwietnia 2015r. Dyrektor Wyścigów Supermoto Międzynarodowej Federacji Motocyklowej FIM – Jiri Sitina dokonał inspekcji Toru „Poznań” i wstępnie przyznał homologację uprawniającą do organizacji rundy FIM Supermoto World Championship na tym właśnie obiekcie (ostatecznie homologacja ta potwierdzona zostanie w przeddzień mistrzostw).
Zarówno w historii polskiego sportu motocyklowego, jak i w historii Automobilklubu Wielkopolski jest to pierwsza światowej rangi impreza w supermoto, której mamy zaszczyt być organizatorem.

 

WIĘCEJ


SPEED DAY 2015

Jest to jedyna w Polsce tego typu impreza, w trakcie której uczestnicy ćwiczą umiejętności szybkiej jazdy na bezpiecznym, homologowanym przez Europejską Federację Motocyklową UEM obiekcie ze stałym wsparciem wykwalifikowanych instruktorów, byłych i aktualnych Mistrzów Sportu Motocyklowego. Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału na stronie: www.speedday.pl. Zapraszamy do zapisów!

 

WIĘCEJ


DZIEŃ MOTOCYKLISTY 2015

Dzień Motocyklisty skierowany jest do osób które chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy motocyklem. Program szkolenia obejmuje podstawy techniki jazdy oraz podstawy jazdy sportowej. Całość szkolenia teoretycznego i praktycznego odbywa się na Torze "Poznań". Serdecznie zapraszamy do udziału w podanych niżej terminach.

WIĘCEJ


MOTOPOPOŁUDNIE 2015

Moto Popoludnia skierowane są zarówno dla zawodników jak i amatorów. Jazdy odbywają się z podziałem na grupy, w zależności od stopnia zaawansowania. Norma głośności wynosi 98 dB. Maksymalna liczba uczestników 120 osób/dzień.
Aby wziąć udział w jazdach należy posiadać odpowiednią licencję lub Moto Kartę AW (wydaną nie później niż w 2013 roku).

 

WIĘCEJ