SPORT MOTOCYKLOWY - AKTUALNOŚCI

WYŚCIGI:

MOTOCYKLE SKUTERY SUPERMOTO FAQ
JAZDY PO TORZE:
DZIEŃMOTOCYKLA SPEED-DAY MOTOPOPOŁUDNIE TRENING


23-24.08.2014 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE

Automobilklub Wielkopolski zorganizował w dniach 23-24.08.2014 r. na Torze "Poznań" IX i X rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Była to przedostatnia runda cyklu i ostatnia rozegrana w sezonie 2014 r. na Torze "Poznań".
Zawodnicy zakończą ostatecznie tegoroczne rozgrywki na torze Slovakiaring w dniach 13-14.09.2014 r. Trzymamy kciuki.

 

WIĘCEJ


01-03.08.2014 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE -ALPE ADRIA

Od 1 do 3 sierpnia mogliśmy podziwiać zmagania zawodników nie tylko w Alpe Adria, Zawodach Kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy, ale i VII i VIII rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharze Polski.
Już od piątkowego popołudnia na wszystkich widzów czekały emocje fundowane przez zawodników PZM z klasy Moto 3.

 

WIĘCEJ


31.05-01.06.2014 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE

Po pierwszych emocjach, które miały miejsce na torze Slovakiaring zawodnicy powrócili na rodzimy Tor „Poznań”. W dniach 31 maja - 1 czerwca Automobilklub Wielkopolski zorganizował III i IV rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Puchar Polski. Do rywalizacji przystąpiło 88 zawodników.

 

WIĘCEJ


UWAGA ZAWODNICY

Uwaga Zawodnicy Motocyklowi Automobilklubu Wielkopolski – w roku 2014 zgłoszenia na zawody wysyłane będą przez Automobilklub Wielkopolski. W związku z tym prosimy o przesłanie akcesu na zawody w których planujecie wystartować oraz danych potrzebnych do wypełnienia zgłoszeń na adres moto@aw.poznan.pl
Przypominamy jednocześnie o obowiązku opłacenia składek członkowskich – są one warunkiem koniecznym do uzyskania potwierdzenia przynależności klubowej.

   

KOMUNIKAT PZM

Zgodnie z decyzją ZG PZM zawodnicy przedłużający licencje na dany sezon zobowiązani są do udokumentowania swojej przynależności klubowej na dany rok wpłatą składki członkowskiej. Potwierdzeniem takim jest legitymacja klubowa aktualna na bieżący sezon.

   

SPEED DAY

Jest to jedyna w Polsce tego typu impreza, w trakcie której uczestnicy ćwiczą umiejętności szybkiej jazdy na bezpiecznym, homologowanym przez Europejską Federację Motocyklową UEM obiekcie ze stałym wsparciem wykwalifikowanych instruktorów, byłych i aktualnych Mistrzów Sportu Motocyklowego. Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału na stronie: www.speedday.pl. Zapraszamy do zapisów!

 

WIĘCEJ


DZIEŃ MOTOCYKLISTY

Dzień Motocyklisty skierowany jest do osób które chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy motocyklem. Program szkolenia obejmuje podstawy techniki jazdy oraz podstawy jazdy sportowej. Całość szkolenia teoretycznego i praktycznego odbywa się na Torze "Poznań". Serdecznie zapraszamy do udziału w podanych niżej terminach.

WIĘCEJ