SPORT MOTOCYKLOWY - AKTUALNOŚCI

WYŚCIGI:

MOTOCYKLE SKUTERY SUPERMOTO FAQ
JAZDY PO TORZE:
DZIEŃMOTOCYKLA SPEED-DAY MOTOPOPOŁUDNIE TRENING


UWAGA ZAWODNICY

Uwaga Zawodnicy Motocyklowi Automobilklubu Wielkopolski – w roku 2014 zgłoszenia na zawody wysyłane będą przez Automobilklub Wielkopolski. W związku z tym prosimy o przesłanie akcesu na zawody w których planujecie wystartować oraz danych potrzebnych do wypełnienia zgłoszeń na adres moto@aw.poznan.pl
Przypominamy jednocześnie o obowiązku opłacenia składek członkowskich – są one warunkiem koniecznym do uzyskania potwierdzenia przynależności klubowej.

   

KOMUNIKAT PZM

Zgodnie z decyzją ZG PZM zawodnicy przedłużający licencje na dany sezon zobowiązani są do udokumentowania swojej przynależności klubowej na dany rok wpłatą składki członkowskiej. Potwierdzeniem takim jest legitymacja klubowa aktualna na bieżący sezon.

   

KOMUNIKAT AW

Automobilklub Wielkopolski uprzejmie informuje, że z dniem 01.03.2014 r. faktury za wpisowe zawodników wystawiane są WYŁĄCZNIE na osoby uczestniczące w imprezie sportowej, lub na klubu sportowe zgłaszające zawodników.  W PRZYPADKU ŻĄDANIA WYSTAWIENIA FAKTURY ZA WPISOWE NA PODMIOT INNY (NP. SPONSORA) DO KWOTY WPISOWEGO DOLICZA SIĘ VAT W WYSOKOŚCI 23% .

WIĘCEJ


24-25.04.2014 SPEED DAY

Wszystkich motocyklistów serdecznie zapraszamy w dniach 24-25.04.2014 r. na drugiego w tym roku Speed Day'a. Jest to jedyna w Polsce tego typu impreza, w trakcie której uczestnicy ćwiczą umiejętności szybkiej jazdy na bezpiecznym, homologowanym przez Europejską Federację Motocyklową UEM obiekcie ze stałym wsparciem wykwalifikowanych instruktorów, byłych i aktualnych Mistrzów Sportu Motocyklowego. Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału na stronie: www.speedday.pl. Zapraszamy do zapisów!

 

WIĘCEJ


26.04.2014 DZIEŃ MOTOCYKLISTY

Dzień Motocyklisty skierowany jest do osób które chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy motocyklem. Program szkolenia obejmuje podstawy techniki jazdy oraz podstawy jazdy sportowej. Całość szkolenia teoretycznego i praktycznego odbywa się na Torze "Poznań". Serdecznie zapraszamy do udziału w podanych niżej terminach.

WIĘCEJ