SPORT MOTOCYKLOWY - AKTUALNOŚCI

WYŚCIGI:

MOTOCYKLE SKUTERY SUPERMOTO
JAZDY PO TORZE:
DZIEŃMOTOCYKLA SPEED-DAY MOTOPOPOŁUDNIE


06-07.06.2015 GRAND PRIX OF POLAND SUPERMOTO WORLD CHAMPIONSHIP

Po raz pierwszy w historii polskiego sportu motorowego!
Grand Prix of Poland FIM Supermoto World Championship
oraz Supermoto European Championship
już 7 czerwca 2015 r. na Torze “Poznań”!

 

WIĘCEJ


9-10.05.2015 WYŚCIGI MOTOCYKLOWE

W weekend 9-10 maja na Torze „Poznań” rozegrano I i II Rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Na starcie do zawodów stanęło łącznie ponad 80 motocyklistów.

 

WIĘCEJ


SPEED DAY 2015

Jest to jedyna w Polsce tego typu impreza, w trakcie której uczestnicy ćwiczą umiejętności szybkiej jazdy na bezpiecznym, homologowanym przez Europejską Federację Motocyklową UEM obiekcie ze stałym wsparciem wykwalifikowanych instruktorów, byłych i aktualnych Mistrzów Sportu Motocyklowego. Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału na stronie: www.speedday.pl. Zapraszamy do zapisów!

 

WIĘCEJ


DZIEŃ MOTOCYKLISTY 2015

Dzień Motocyklisty skierowany jest do osób które chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy motocyklem. Program szkolenia obejmuje podstawy techniki jazdy oraz podstawy jazdy sportowej. Całość szkolenia teoretycznego i praktycznego odbywa się na Torze "Poznań". Serdecznie zapraszamy do udziału w podanych niżej terminach.

WIĘCEJ


MOTOPOPOŁUDNIE 2015

Moto Popoludnia skierowane są zarówno dla zawodników jak i amatorów. Jazdy odbywają się z podziałem na grupy, w zależności od stopnia zaawansowania. Norma głośności wynosi 98 dB. Maksymalna liczba uczestników 120 osób/dzień.
Aby wziąć udział w jazdach należy posiadać odpowiednią licencję lub Moto Kartę AW (wydaną nie później niż w 2013 roku).

 

WIĘCEJ