TABLICA OGŁOSZEŃ

BADANIE POTRZEB MIESZKANIOWYCH MIESZKAŃCÓW POZNANIA - z prośbą o wsparcie badania
WIĘCEJ
MALTAŃSKI OŚRODEK POMOCY - Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty poznańskiego Maltańskiego Ośrodka Pomocy.
WIĘCEJ PLAKAT
Wyniku zmian organizacyjnych decyzją Zarządu Automobilklubu Wielkopolski Komisja Sędziów z dniem 23.07.2015r. została rozwiązana.
Obecnie Sędziowie w ramach posiadanej specjalności – licencji sędziowskiej (sportu: samochodowego, motocyklowego, kartingowego)
działają w obrębie właściwej Komisji podlegając bezpośrednio jej Przewodniczącemu.
Informujemy, że w Dziale Członkowskim (do końca sierpnia czynny w godz.7.30-13.30) oraz na Torze “Poznań”, można nabyć naszywki z logo AW w cenie 10 zł - naszywka.pdf
DO 31.08.2015 r - Dział Członkowski Automobilklubu Wielkopolski czynny będzie do godz. 13.30.
14-21.09.2015 r. WYCIECZKA DO BAŚNIOWEGO KRAJU - SŁOWENIA - KOMUNIKAT PROGRAM.PDF

Wyciąg z protokołu Zarządu AW z dnia 22.05.2007 r. - Uchwała nr 48/2007

Zarząd Automobilklubu Wielkopolski uchwala, że z dniem 22 maja 2007 r. wszelkie zawiadomienia, komunikaty informacyjne będą zamieszczane tylko na tablicach ogłoszeń oraz w Internecie.  Uchwałę podjęto przy 1 głosie wstrzymującym.

Zarząd Automobilklubu Wielkopolski na swoim posiedzeniu w dniu 17.02.2015r. podjął Uchwałę ws. zniżek dla Członków Klubu.
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wykazem zniżek - znizki.pdf
W związku z zarządzeniem Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych do kas. Informujemy, że od dnia dzisiejszego wszystkie wpłaty od osób fizycznych z tytułów takich jak np.: licencje, wpisowe itp. ZO PZM w Poznaniu przyjmować będzie tylko za pośrednictwem banku lub przekazu pocztowego z uwzględnieniem odpowiedniego opisu umożliwiającego identyfikację wpłaty (kto wpłaca i za co). Od powyższej decyzji nie ma wyjątków.
Wszystkie kluby proszone są o poinformowanie swoich członków o powyższym zarządzeniu - zarządzenie.pdf