Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Aktualności

09.06.2024 :: X OGÓLNOPOLSKI JUBILEUSZOWY ZLOT ROWERÓW ZABYTKOWYCH RETROWERIADA
Zapraszamy serdecznie na niezwykłą podróż przez historię roweru podczas RETROWERIADY - 10. Jubileuszowej edycji zlotu kolekcjonerów i pasjonatów zabytkowych rowerów!
Czytaj więcej
24-26.05.2024 :: 1 RUNDA WYŚCIGOWYCH MOTOCYKLOWYCH MISTRZOSTW POLSKI I PUCHARU POLSKI
Czytaj więcej
17-19.05.2024 :: WYŚCIGOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Po ponad półrocznej przerwie, na Tor Poznań powracają kierowcy wyścigowi. W dniach 17-19 maja na podpoznańskim obiekcie odbędzie się 1. runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, 1. runda Mistrzostw Polski 318 IS Cup PL, 1. runda Mistrzostw Polski Work Stuff Super S Cup oraz 1. runda Mistrzostw Polski Endurance. Do pierwszych tegorocznych zawodów zgłosiło się ponad 80 zawodników.
Czytaj więcej
16.05.2024 :: TRENING SAMOCHODOWY
Czytaj więcej
11.05.2024 :: YOUNGTIMER PARTY - 2. RUNDA
Automobilklub Wielkopolski Koło Youngtimer zaprasza na 2. rundę tegorocznej edycji "Youngtimer Party". Impreza będzie okazją do rywalizacji w bezpiecznych warunkach Toru "Poznań".
Czytaj więcej
11.05.2024 :: MAJÓWKA Z NISSANEM - ODWOŁANA
Impreza "Majówka z Nissanem" została ODWOŁANA z powodu niezadowalającej frekwencji.
Czytaj więcej
2024-04-07
V WIOSNA Z POŚLIZGIEM OTWORZYŁA SEZON TMMP
W dniach 27 i 28 kwietnia br, podczas V Wiosny z poślizgiem odbyĺy sie dwie pierwsze rundy Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski.
Czytaj więcej
24.04.2024 :: TRENING SAMOCHODOWY- ODWOŁANY
Czytaj więcej
OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZIEMI NA TORZE POZNAŃ
Każdego roku począwszy od 1970, 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi...
Czytaj więcej
20.04.2024 :: YOUNGTIMER PARTY - 1. RUNDA
Automobilklub Wielkopolski Koło Youngtimer zaprasza na 1. rundę tegorocznej edycji "Youngtimer Party". Impreza będzie okazją do rywalizacji w bezpiecznych warunkach Toru "Poznań".
Czytaj więcej
2. RUNDA RALLYCROSS I AUTOCROSS - relacja
                                   
Czytaj więcej
PODSUMOWANIE CZASOWEJ WYSTAWY MUZEUM MOTORYZACJI
W dniach 04-07.04.2024 Automobilklub Wielkopolski siłami członków Komisji Pojazdów Zabytkowych zorganizował stoisko zaznaczając tym samym swoją obecność podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce - Poznań Motor Show.
Czytaj więcej
RAJD WIOSENNY PZYWITAŁ WIOSNĘ W DELEGATURZE AW W GNIEŹNIE
Rajd Wiosenny rozpoczął się w Witkowie przy Centrum Kultury im. K. Szkudlarka. Na starcie stanęło 11 załóg walczących o punkty w Okręgowym Pucharze Zmotoryzowanych Turystów. Trasa rajdu biegła przez Skorzęcin, Trzemeszno, Jastrzębowo do Modliszewa.
Czytaj więcej
4. KRYTERIUM SUPEROES 2024 - relacja
Czytaj więcej
TYTUŁ REKOMENDOWANEJ ATRAKCJI TURYSTYCZNEJ POWIATU POZNAŃSKIEGO 2024 DLA TORU POZNAŃ!
W poniedziałek 18 marca 2024 r., w gościnnych murach Dworu Skrzynki, odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego 2024 organizacjom kulturalno - sportowym, działającym na terenie powiatu.
Czytaj więcej
WIELKOPOLANKI ZA KÓŁKIEM DOJECHAŁY DO METY
W niedzielę 10 marca członkowie Automobilklubu Wielkopolski, jak co roku, przygotowali dla swoich klubowych koleżanek i dla wszystkich Wielkopolanek imprezę z okazji Dnia Kobiet, rajd turystyczny „Wielkopolanki za Kółkiem”. Impreza odbyła się przy wsparciu finansowym z budżetu Powiatu Poznańskiego. Na rajd zgłosiło się 50 załóg, a w nich aż 162 Panie.
Czytaj więcej
3. KRYTERIUM SUPEROES 2024 - relacja
Czytaj więcej
SPOTKANIE W RAMACH CYKLU "FORUM POZNAŃSKIEGO TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ NAUK" - relacja
W poniedziałek 26 lutego 2024 r., w gościnnych progach Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk odbyło się spotkanie poświęcone monografii Automobilklubu Wielkopolski, wydanej z okazji jubileuszu 100-lecia działalności stowarzyszenia.
Czytaj więcej
GONITWA ZA LISEM ZAKOŃCZONA
Dnia 25.02.2024 odbyła się tradycyjna impreza samochodowa pod nazwą „Gonitwa za lisem” którą zorganizowała Komisja Sportu Popularnego i Turystyki działająca przy Automobilklubie Wielkopolski. Podczas imprezy rozegrana została runda Okręgowego Pucharu Zmotoryzowanych Turystów. Wystartowało 18 załóg.
Czytaj więcej
2. KRYTERIUM SUPEROES 2024 - relacja
Czytaj więcej